Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - verstel bare curves??

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 730 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #9063 - verstel bare curves??
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 740 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

Mr Pain 28-4-2003 16:16 Print topicpost
Posts: 4966
Hoi
ik had in een topic gelezen dat neonlampje 1 wou maken een kastje waar je je curve mee kan aanpassen, en nu heb ik al wel eens een kastje van malossi gezien (die was echt vreselijk duur), maar kan iemand mij misschien de preciese werking ervan uitleggen???? (natuurlijk wel begrijpend voor mij ).

En ik ben ook achter een cdi aangeweest van hpi tervervanging van mij orginele mtx cdi (van jeroen), omdat de gewone cdi van honda meer en meer na ontsteking krijg naarmate het toerental stijgt,
en de cdi van hpi net anders om werkt, -meer toeren=meer voorontsteking

maar weet iemand of die al in de handel zijn, een tuner hier in de buurt wou eerst meer info voor hij die dingen gaat bestelen, nu is de vraag = waar kan je ze nu al kopen en hoe duur?? (maar wel van het merk hpi en niet van malossi ofzo)

Dit bericht is ge-edit door Benjamin op 28-4-2003 16:17
 

Blorn 28-4-2003 16:26 Print reply

Posts: 13825
makkelijkste is denk ik om 'gewoon' een hpi erop te zetten en klaar, het project waar lude en joost mee bezig zijn is niet zo simpel als het misschien lijkt..

malossi kastje weet ik nix van..
 
Mr Pain 28-4-2003 16:34 Print reply
Posts: 4966
nee ik ga alleen nog een ander cdi er op zetten, maar ik wou alleen nog een beetje info over het het kastje die je curve kan aanpassen, ik snap er nog helemaal niks van en ik zou wel heeeeel graag info er over willen weten zoals

:heeft het nut op een opgefokte brommers of alleen motors?
:hoe duur zijn de kosten etc etc?
: en hoe werkt het (dat is het belangrijkste)?

Dit bericht is ge-edit door Benjamin op 28-4-2003 16:35
 
Blorn 28-4-2003 17:34 Print reply

Posts: 13825
of het nut heeft:

tuurlijk, een motor (2t) is precies hetzelfde als een brom alleen is het dan wat groter allemaal..
 
Mr Pain 28-4-2003 23:41 Print reply
Posts: 4966
en hoe gaat het in zijn werking?? (nogmaals)
 
Neonlampje 29-4-2003 0:04 Print reply

Posts: 14825
Ok antwoordjes op jou vragen, ik ga niet uitleggen hoe zo'n ding intern werkt btw, moet je cdi topic maar door spitten

-ja heeft heeel veel nut imho
-heeel erg duur
-Hoe het werkt, je krijgt er programma bij, kan je curve invoeren/bewerken en er in programeren, stekkertjes erop en gassen maar...

maar alsi k jou was zou ik achter een cr cdi aan gaan en die erop smijten, hpi is duur... (en helemaal als je wilt in kunnen programeren)

oh ook leuk detail trouwens, zat gister op een site over ontstekingen, volledige onsteking voor motor met diagnose apparatuur etc etc zat op 2999,weetikveel euro... dat is echt gruwelijk mooi spul! (hebbe hebbe hebbe)
 
Hier_ben_ik - Administrator 30-4-2003 8:07 Print reply

Posts: 8499
kijk eens:

http://www.brommerforum.nl/showtopic/6633/1


cditopic waar iedereen in moest replyen..

aangezien het onzin is om 3 topics over hetzelfde onderwerp te hebben (PF, dat topic in de link en dit topic) sluit ik dees maar
 
Members zijn vervelend :-|

Dit topic is 740 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved