titel is verkeerd zie ik net. HIJ LEKT AAN DE ONTSTEKINGSZIJDE
Ik ben nog steeds bezig om een derbi gpr uit 2007 op te knappen. Nu hij eindelijk loopt is er al weer het volgende probleem. De brommer lekt naar mijn idee blokolie.
Als je de vliegwieldeksel eraf haalt en de motor loopt een tijdje dan begint hij te lekken(olie wordt warm). Het komt ergens achter het vliegwiel vandaan geloof ik, door het draaien van het vliegwiel belandt de olie tegen de bovenkant van het carter waarna het weer naar beneden valt en op het laagste punt op het frame valt en vervolgens natuurlijk op de grond.
Er zit dunnere blokolie in maar dit mag toch niet de oorzaak zijn dat hij lekt? Want dikkere olie wordt ook dunner als het warm is dus zou dit ook lekken?
Ik vroeg me dus af of iemand weet waar dit aan kan liggen. Ik heb de krukaskeerring al eens vervangen.
Ik wil het graag goed oplossen dus dat hij ook zonder lekken met dunnere blokolie kan lopen.
alvast bedankt
Dit bericht is gewijzigd door jesse97 op 27-3-2014 om 18:33 uur.
|