Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Main Forum - stage 6 21mm pwk

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 1083 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Main Forum - Topic #45413 - stage 6 21mm pwk
Pagina 3 van 3
Spring naar pagina: 1, 2, 3Vorige pagina
Dit topic is 5826 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

Blukaap2 1-2-2025 12:55 Print reply

Posts: 9972
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: PRO TUNING
[...]


Nee, doordat het een secundair type is en geen primaire.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: PRO TUNING
[...]
Over welk type carburateur praten we ?? primaire - secundaire type ??


Heb besloten om m'n weekend even nuttig te besteden met wat kopier/plakken berichtjes voor bovenstaande kneus (**edit**) die op ieder ander forum waar ie zat uitgekotst wordt/werd.

Het verschil tussen primary en bleed type (secundair heeft ie zelf verzonnen, want 2 volgt op 1 ofzo) is een verschilletje in de naaldbuis.
Bij het primaire type zit er een luchtsproeier voor de naaldbuis die de menging van brandstof en lucht regelt rond de uitstroomopening in de venturi.
Bij het bleed type zitten er gaatjes in de naaldbuis die eigenlijk dezelfde functie vervullen.

Het is ook niet een verschil tussen een 2-takt en 4-takt carburateur en zolang je van de luchtsproeier afblijft (die kan ook lang niet altijd gewisseld worden) maakt het voor het afstellen ook geen drol uit, hoogstens dat de sproeiermaten net iets anders zijn (aangezien de luchtsproeier effect heeft in hetzelfde bereik als de hoofdsproeier)

Hier staat het ook nog een keer uitgelegd op pagina 4 (yep, 1 pagina van een document uit 19nogwat, dat was teveel werk om uit te leggen):
https://mikunipower.com/Manuals/VM_Manual.pdf (Mikuni VM tuning manual)

Naam verwijderd

Dit bericht is gewijzigd door pangolopalanga op 2-2-2025 om 13:28 uur.
 
Stoere brommers
jan w. 50 1-2-2025 19:22 Print reply

Posts: 971
Hij heeft het er mee gered .
Leeft die nog?
 
Bc. schadebakken . say no to camshafts
joop2 1-2-2025 23:32 Print reply
Posts: 94
pro tuning, ik krijg van die naam spontaan last van brandend maagzuur.

blij dat er al een hele tijd niks meer van die "figuur" vernomen word.

de "figuur" die echte mannen als Foekema en Spaan aanviel, die een hetze voerde tegen de SOBW bij de rijdende rechter, die KCMN probeerde te zwart te maken, kreidlerforum chanteerde, en zelfs de vergunning voor de solexrace in winschoten liet intrekken omdat hij zelf geen vergunning voor brommerraces kreeg.

zijn zaak is al jaren geleden gesloten, en volgens een persoon op kreidlerforum heeft protuning zn huis en onderdelen aan hem verkocht.
merkwaardige daarbij is wel dat die persoon qua opmerkingen en uitspraken daar 1 op 1 lijkt op protuning zelf?

maargoed, ik had hier al gezien dat hij zn eigen bijdrages jaren geleden al zo'n beetje allemaal gewist had, zodat het nieuwe lezers bespaard blijft.



Dit bericht is gewijzigd door joop2 op 2-2-2025 om 3:50 uur.
 
Blukaap2 2-2-2025 8:22 Print reply

Posts: 9972
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: joop2
en zelfs de vergunning voor de solexrace in winschoten liet intrekken omdat hij zelf geen vergunning voor brommerraces kreeg.


Hehe, die had ik inderdaad ook gevonden toen ik op zn volledige naam zocht, Calimero is er niks bij
 
Stoere brommers
pangolopalanga - Forum en Nieuws Moderator 2-2-2025 10:33 Print reply

Posts: 8657
Als jullie het niet erg vinden zou ik liefst geen oude problemen oprakelen. Voordat er weer Griekse tragedies ontstaan.
 
Heb je ontsteking ? Ja oorontsteking.
joop2 2-2-2025 10:44 Print reply
Posts: 94
griekse tragedies: terug komen van de disco en dan ontdekken dat de souvlaki tent al dicht is

nee even serieus, ik begrijp wat je bedoeld en zal er niet over doorgaan.
 

Dit topic is 5826 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 3 van 3
Spring naar pagina: 1, 2, 3Vorige pagina
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved