Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Begin Forum - Derbi Race Team, wie doet mee??

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 980 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Begin Forum - Topic #44229 - Derbi Race Team, wie doet mee??
Pagina 2 van 2
Spring naar pagina: 1, 2Vorige pagina
Dit topic is 2546 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

BSTS 20-7-2007 18:12 Print reply

Posts: 4241
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Derbi-racing
Heey hallo,

Ik ben nieuw bij jullie op de site, prima site lekker veel info Toppie!!

Maar waar deze mail voor bedoeld is,

Ik zou graag met een leuke gezellige groep mee willen doen aan bromfiets races.
Mijn idee is dat we met een groep met allemaal ongeveer gelijken bromfietsen van het merk Derbi mee doen aan deze races. Ik heb gehoord dat er meerdere klassen ingedeeld in de verschillende cilinder inhoud.

Dus ik ben opzoek naar een man/vrouw of 4 om samen een soort van team te vormen en in te schrijven bij een kampioenschap. Het hoeft absoluut niet professioneel en moet ook niet teveel gaan kosten (we houden het gewoon). Als die mensen ook nog uit omgeving Harderwijk/Amersfoort komen heb ik al een gelegenheid voor een goede grote werkplaats.


Wie heeft er interesse?? En heeft beschikking over een derbi (snelheid en leeftijd maakt niks uit) en wil net als ik wel meedoen aan een paar races of zelfs aan een kampioenschap?? Reageer dan zodat we samen onze dromen waar kunnen maken!

eenkleineklus@live.nl


Ik zelf ben 19 jaar en heb een Derbi senda sm extreme uit 2004 met 80cc cilinder, snelle uitlaat, race ontsteking, race koppeling, krukas en versnellingsbak. De snelheid weet ik nog niet aangezien ik nog aan het monteren ben.


meer info over races en voorwaarde zie www.sobw.nl


mischien moet je eerst de regelementen even lezen?
je mag niet eens rijden met 80 cc, in de sobw volgens mij.
en de derbi klasse stopt ermee!! heb ik gehoord uit een betrouwbare bron. dus heeft geen nut om je daarvoor in te schrijven.

 
sprintjah
Ikhebeentomos 20-7-2007 18:14 Print reply
Posts: 105
aankomend jaar kunnen ze neit stoppen, volgens het regelement staat dat ze dat ik dacht december of januari een jaar voor dat seizoen dan moeten aangeven.. oftewel, december 2006/januari 2007
 
www.derbi-club.com - HersenSpinsel
markskegilerarcr 20-7-2007 19:06 Print reply
Posts: 264
Ik zelf ben 19 jaar en heb een Derbi senda sm extreme uit 2004 met 80cc cilinder, snelle uitlaat, race ontsteking, race koppeling, krukas en versnellingsbak
natuurlijk heeft je brommer een krukas en een versnellingsbak als je een derbi senda hebt DUH
 
DEH KAN ME GEEN REET ROESTE!!!!
mark bruins 20-7-2007 19:58 Print reply

Posts: 501
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: simon16
[...]


het gaat denk ik meer kosten als je denkt.
want je moet een goedgekeurt pak en helm hebben. en dan moet de brommer nog aan een hoop dingen voldoen.
mischien een idee om een brommerforum brommercross team ofzo te beginnen. er zijn er hier al meer die dat doen dus daar kun je al info aan vragen. en het is denk ik ook wat goedkoper.

ja dat lijkt me wel beter en minder duur ne het is ook leuk
 
PRO TUNING 20-7-2007 20:04 Print reply

Posts: 4000
De SOBW is een aflopende zaak geworden.

Het huidige SOBW bestuur (samen met de KNMV) draait de motorsport de nek om, dit alles omdat men alleen eigen gewin in het vizier heeft.

Toen Corne Cops (de bedenker van het brommerracen in Nederland) met de brommerraces starte was het nog een redelijk betaalbare race klasse.

Het grootste probleem was altijd om buiten de KNMV om een verzekering te vinden, dit lijkt nu eindelijk te lukken.
 

Dit topic is 2546 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 2 van 2
Spring naar pagina: 1, 2Vorige pagina
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved