Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - Koppeling prob,SuSuka TSx

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 1072 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #4337 - Koppeling prob,SuSuka TSx
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 513 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

Desert Storm 19-6-2002?17:46 Print topicpost
Posts: 30
Middag,
The Desert weer eens hier,,
Vraagje ik heb het carter deksel van een tsx afgeragd,om de ontseking te controleren,,(linker CarterDeksel dus)NU IK HEM ER WEER OP HEB ZITTEN ONTKOPPELD IE NIET MEER..
het stifjes(asje) uit het blok. zit goed in het carterdeksel gedrukt,,(in het daarvoor bestemde Gaatje) dus Weet iemand wat dit kan zijn(oorzaak0 dat ie niet meer ontkoppeld,,

Graag een serieus antw..
The desert storm, null
 

Nick - Administrator 19-6-2002?17:52 Print reply

Posts: 4967
[URL[t]]topics.asp?fid=1[/t]Main Forum[/URL] ---> [URL[t]]topics.asp?fid=3[/t]Technical Forum[/URL]
 
MBBBBBB 19-6-2002?17:56 Print reply
Posts: 2340
Waarom voor de ontsteking de koppelingcarter eraf halen? Of lees ik dat nu verkeerd?

Serieus: niet vergeten olie erin te doen?

Edit: ja ik leesde het dus verkeerd.

Heeft het wel te maken met je controle? Misschien niet gewoon heel erg toevallig op hetzelfde moment gebeurd? VREEMD

[This message is edited by MBBBBBB on 19-6-2002 17:58]
 
Nick - Administrator 19-6-2002?17:57 Print reply

Posts: 4967
Tis een TSX, daar zit het koppelingssyteem heel vaag.
De koppelingskabel en stiftje zitten aan de kant van het vliegwiel (links dus). Errug vreemd maar tis zo
 
MBBBBBB 19-6-2002?17:59 Print reply
Posts: 2340
He?
Ohhh, zal allemaal wel, vergeet me bovenste reply dan maar
 
MBBBBBB 19-6-2002?17:59 Print reply
Posts: 2340
He?
Ohhh, zal allemaal wel, vergeet me bovenste reply dan maar
 
Desert Storm 19-6-2002?17:59 Print reply
Posts: 30
Juist Nick weet waar ie over praat,,het zit heel erg vreemd.. dus ik alles goed er opgezet,,,
En nu niet willen ontkoppelen..; dan ga je toch ook vreemd denken is het niet ?? Iemand een oplossing>
Paulus,.,.
 
smurfie 19-6-2002?18:04 Print reply
Posts: 430
als je je vliegwieldeksel eraf hebt gehaald, dan kan je toch die lange pin die tegen je koppeling aanduwt om te ontkoppelen eruit trekken? moet je even kijken of die nog goed aansluit daartegen, en kijk of het hefboom mechanisme dat in je vliegwieldeksel zit ook goed werkt (of zit dat op het blok bij een tsx, bij dt zit dat op deksel) dus als je de hendel inknijpt moet je je vinger op het punt houden dat normaal tegen het staafje voor de koppeling komt en dan moet dat omhoog bewegen. is dit duidelijk? ohw ja voel je dat je kracht uitoefent als je de koppelingshendel inknijpt?

[This message is edited by smurfie tje on 19-6-2002 18:10]
 
gilera 125LC werkt!!!
Broske 19-6-2002?18:07 Print reply
Posts: 532
zit er niet normaal 8er dat stifje nog een kogeltje? en dat die eruit is gevalle? zo was dat bij mn crossmotor...met een stifje en een kogeltje...
 
wepp
smurfie 19-6-2002?18:12 Print reply
Posts: 430
ja! bij dt zit er normaal ook een kogeltje
 
gilera 125LC werkt!!!
Hier_ben_ik - Administrator 19-6-2002?18:11 Print reply

Posts: 8499
mijn crossmotor heeft daar geen kogeltje.. drukt tegen een of ander speciaal lagertje aan.. kogeltjes worden er niet meer vor gebruikt omdat ze inslijten in die pin ofzo zei hier de brommerboer... jaja hij wordt nog wel ooit aardig.. leert ook veel van mij en ik van hem
 
Members zijn vervelend :-|
smurfie 19-6-2002?18:19 Print reply
Posts: 430
heeft die crossmotor dan ook de 'koppelingsingang' aan de linkerkant? en misschien is die tsx wel gebouwd voordat ze erachter kwamen dat die dingen insleten.
 
gilera 125LC werkt!!!
-Michiel RS- 19-6-2002?20:11 Print reply
Posts: 2803
zo hard slijt dat trouwens echt niet, en anders vervang je die stift toch gewoon ff, kost maar 4 gulden bij 50cc.nl

Enne bij me aprilia RS werkt de koppeling ook zo.

Ik denk niet dat je lagertje eruit is gevallen, omdat hij dan door die nouwere keerring moet, en ik heb die stift er ook al 20keer bij me tsx uitgehad om schoon te maken maar lagertje kwam nooit mee.

Je moet gewoon dat plastic kapje OP de koppelingsdeksel er effe afskroeben en daaron zie je het systeempie zitten, dat weer ff goed afstellen enzo en het werkt weer, of je kabel was er gewoon uitgesprongen, kan ook.
 

Dit topic is 513 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved