Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - Cilinder plaatsen

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 623 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #25448 - Cilinder plaatsen
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 665 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

battu 14-1-2005 20:04 Print topicpost
Posts: 2
Hallo,
ik heb wat hulp nodig bij het plaatsen van mijn cilinder, in de zuiger bevinden zich twee gaten, langs welke zijde moeten ze zitten, namelijk de kant van de uitlaat of de inlaat? graag uitgebreide informatie, bedankt !!

 

Almer 14-1-2005 20:13 Print reply

Posts: 3325
als het goed is staat er op de kop van je zuiger een pijltje, die moet naar de uitlaatkant van de cilinder staan, waarschijnlijk de gaatjes aan de inlaatkant! zuigerveren n eindje in de zuiger duwen en dan het cilinderhemd eroverheen schuiven, anders kunnen je zuigerveren breken! succes! vergeet de pakkingen niet he
 
Nothing sounds better than a screaming 2-stroke;)
christianos 14-1-2005 20:22 Print reply

Posts: 20445
Je moet kijken of er een pijltje op de zuiger staat (boven) zo ja, dan moet ie naar de uitlaatkant.staat er IN op de zuiger dan moet ie naar de carbarateur kant.
Zuigerveren draaien tot een kanty tegen een penntje aanzit, dan kun je ze samenknijpen en als het goed is steken ze dan nergens uit.
voorzichtig cilinder erover schuiven , lekker veel tweetakt olie in de cilinder gooien en paar keer met de kickstarter heen en weer bewegen, kop en pakkingen erop, uitlaat enz er weer op, en rustig inrijden.
 
Blorn 14-1-2005 20:41 Print reply

Posts: 13825
Gaten in de zuiger moeten richting de inlaat.

Als het goed is is er ook een FAQ van.
 
Honda_mbiloss [Emiel] 14-1-2005 20:46 Print reply

Posts: 3697
idd de gaten in de zuiger horen naar de inlaat kant, dus naar de carburateur kant..
 
battu 14-1-2005 22:46 Print reply
Posts: 2
ok thx !
 

Dit topic is 665 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved