Hoi allemaal,
ik ben nieuw hier en heb een probleem/vraag.
ik zal eerst het probleem uitleggen
ik heb van de zomer een kapotte MTX gekocht voor 80 euro (uit verveling). ik heb dat ding een beetje opgeknapt niewe voorband, gaskabel, remkabels, zuigereren, accu, bougiedop krukaslagers enz. en hij reed weer
![](img/post/s/rijdend.gif)
.
maar ik heb een probleem met de bedrading, als hij stil staat dan doen de knipperlichten en de toeter enz het gewoon, maar als ik maar een slinger aan de kickstarter geef dan klapt de zekering er meteen uit.
ik heb alle bedradingen eruit gehaald en alles bekeken. alles zit goed op 2 dingen na.
1. ik heb geen weerstand (met 3 draatjes rose, groen, groen/wit die achter de koplamp hoort te zitten).
2. de gelijkrichter/spanningsregelaar heeft wit, rood, groen, geel draaden in plaats van wit, zwart, rood, groen/wit.
Het schema dat ik heb staat MTX50 (H) i.p.v. (SH).
mijn vraag aan jullie, Heeft ieman misschien een schema van MTX50 (SH).
of kan iemand mij verstellen welke draden er in de gelijkrichter horen te zitten en waar (want bij mij is het geen stekkertje maar de draden zitten er allemaal appart aan vast)
Of kan iemand mij vertellen waar het nog meer aan kan liggen.
ik hoop dat jullie me kunnen helpen B.V.D
Gegroet Bram