ik heb vandaag een nieuwe 70cc cil gekocht Athena.. gelijk maar goed doen dit keer..
heb ook nieuwe kop dr bij genomen.. past perfect zo.
Ik had een 70cc imi maar die is door slijtage en oververhitting naar zn mallemoer gegaan.. Na 8 maanden, hoezo slecht behandeld.. hij was nog te redden waarschijnlijk, maar toen mepte mn broertje m van de werkbank af en was het afgelopen met de cilinderwand.. een scheur..
ff over hoe de oude er uit ziet.. er zit in de kop aan de kant die het laagst zit aan de binnenkant van de cil een heleboel zwarte plakkerige zooi.. de zuiger is aan de bovenkant korrelig en zwart en het lijkt alsof er een heel klein deukje in t midden zit. plus dat aan de zijkanten dat ding goed zwart is geworden samen met een heleboel andere kleurtjes trouwens. aan de buitenkant van de cil zat links van de uitlaat ook nog een boel plakkerige zooi.. (sloot niet goed af?) mn voetpakking was trouwens zo ongeveer een geheel geworden met mn cilinder.
daarom dit keer alles netjes en goed doen:
tot nu toe had ik bijvoorbeeld een overvoorraad pakkingen en stopte ze waar ik ze maar kwijt kon.. nu is dus de vraag, waar moeten ze precies wel?
ik heb net een pakje k-star pakkingen opengetrokken en daar zitten welgeteld 1 uitlaat- (metalen cirkeltje), 1 voet- en 1 koppakking.. dat kan niet fout gaan dus, nu heb ik ook 2 'vierkante' pakkingen.. maar tot nu toe heb ik er 3 per keer gebruikt.. dus ergens 1 teveel (tussen het membraam en de cil, tussen het membraam en dat zwarte dingetje en tussen het zwarte dingetje en het spruitstuk).. hoeft er geen pakking tussen t membraam en de cil ofzo? en eentje heeft een groter gat dan de ander.. welke moet waar? en dan heb ik ook nog 2 ovale.. ik kan er volgens mij eentje kwijt tussen mn spruitstuk en mn carburateur.. waar laat ik die andere dan weer?
verder..
op t spruitstuk zit een nippeltje.. als ik me niet vergis is dat voor een powerbox.. afsluiten, niet? zelfde geld voor dat olienippeltje bovenin de carb..
ik heb de faq's voor zover gelezen dus begin daar alsjebelieft nou niet over.. gewoon ff nog wat nuttige tips? deze cil moet wel een paar duizend kilometer mee en dan ook lekker rijdend..
|