Ben de hele zaterdag bezig geweest(ook een ander lichtspoel erop). Nog steeds zonder accu. Ik ben nu zover dat het achterlicht volop brandt maar als ik de voorrem inknijp gaat ie uit en ook heb ik nog steeds g??n voorlicht ??????????
Als je iets aansluit en dat daardoor alles uit gaat ligt het vaak aan het gene wat je als laatste aansluit. Ik wil best je verlichting helemaal nakijken maar ik woon denk ik iets te ver weg voor jou.
ff een ander probleem met me mb. het voor en achterlicht brande allebei niet. bleek dat uit de kabel waar hij de spannning vandaag moest haalen maar 1 volt uit kwam. achter en voor dus. dimlicht leverde erchter nog wel genoeg spanning. dus de koplamp en het achterlicht op het dimlicht aangesloten. dit kan toch geen kwaat?