Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - stabalisator kapot

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 711 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #16667 - stabalisator kapot
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 433 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

bartos 11-3-2004 18:02 Print topicpost

Posts: 1372
S'ochtends toen ik naar school reed liep me voor rem beetje aan dacht ik. Tijdens tussen uurtje draai ik voor wiel er uit ff na lopen zie ik dat me stabalisator op alle 2 de ophang punten is afgebroken en dat alle 2 de lagers er zijn uit gedraaid. Ik loop naar brommerboer ff lagers hallen had ze gelukig kosten wel 21,28 euro.

Het gaat om mtx o.t. met mtx sh voorwiel
hou komt het?
past een mt sabilasator er in?
ik hoorde van een vriend van me dat er een soort bus in hoort tezitten tussen de lager's wat zijn hier afmetingen van.


 

Pistonpen Paultje 11-3-2004 18:51 Print reply

Posts: 8678
MT is meestal te kort, niet hoog genoeg zeg maar.

Als je schroefdraad nu ook vol zit (zo als bij mij) dan moet je die utilaten boren en helicoils in laten zetten. Lagers bij lagerboer halen, maar als ze er alleen uit liggen, en verder geen speling hebben, zijn ze nog goed hoor...Of bedoel je dat niet?
 
bartos 11-3-2004 18:54 Print reply

Posts: 1372
ik bedoel met lagers er uit. Alle ballen uit de kooi binnen en buiten ring weg. In 2e dus. Ik heb al nieuw lagers gelijk gehaald. Ik heb geen prob met schroef draad. (en gaatje booren en heilicoils kan ik zelfd wel )
 
bart de scootergek 11-3-2004 21:40 Print reply

Posts: 8916
met die bussen bedoel je denk ik de afstandsbussen of niet? had je die er niet in zitten dan? of ben je ze kwijt geraakt. morgen wil ik ze wel ff voor je nameten als je ze na wil draaien ofzo
 
Honda RC-33
bartos 11-3-2004 21:48 Print reply

Posts: 1372
nee ik bedoel echt in het wiel tussen de 2 lagers eigenlijk zodat de binnen ringen ondersteund worden
 
Blukaap 11-3-2004 21:49 Print reply

Posts: 10008
Die is redelijk noodzakelijk, anders draai je de lagers kapot zodra je de wielmoer aandraait .
 
Bastila is lief
bartos 11-3-2004 22:07 Print reply

Posts: 1372
die heeft er dus nooit ingezeten.
 

Dit topic is 433 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved