Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Technical Forum - @%&**#%$# lagers!!!

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 669 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services
  Technical Forum - Topic #13057 - @%&**#%$# lagers!!!
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
Dit topic is 566 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.

superior mt7 2-11-2003 12:49 Print topicpost

Posts: 2675
ik heb dus men blok na de revisatie weer in elkaar gezet ,
alleen als ik aan men krukas ( zonder vliegwiel ) rammel voel ik weer een beetje speling( ongeveer evenveel als eerst)
hoe kan dit?? ik heb niks raars gedaan met de lagers. Toen ik aan de nieuwe lager voelde op de krukas toen hij er nog uit lag voelde ik geen speling ( was wel gewoon met de hand , kun je dus wel minder kracht zetten. maar bij de oude lagers voelde ik dan ook speling dus.)

en nog een vraagje , toen ik het blok in elkaar zette , zat men krukas compleet vast ,dus ik met de tip van sla op de krukas kreeg ik er idd wat beweging in maar nog niet helemaal goed, een wang zit wat op het vliegwielkant karterhelft maar ik krijg em niet meer bewogen . Ik durf niet te hard op de krukas te slaan vanwege de lagers , dus hoe krijg ik de krukas nog een beetje naar de andere kant?

Dit bericht is ge-edit door superior mt7 op 2-11-2003 12:50
 
V8

brommercrazy 2-11-2003 13:55 Print reply

Posts: 2594
Dat van die speling komt waarschijnlijk omdat je dan uitgesleten carter(s) hebt. Je moet dan nieuwe carters of je lagers vast zetten met loctide. Beter nieuwe carters dan ben je helemaal van het gezijk af .

Om de krukas te centreren zul je toch op de krukas moeten slaan, wel bout erop doen.
 
superior mt7 2-11-2003 14:07 Print reply

Posts: 2675
om eerlijk te zijn heb ik dus totaal geen zin om weer men blok opentetrekken,
als ik aan de kant kijk waar 1 krukaslager zichtbaar is slipt ie niet door , maarja dat kan natuurlijk veranderen bij 10k .
maar als ik aan die kant rammel voel ik geen speling terwijl in die kant de lager er heel makkelijk in schoof, en aan de kant van de vliegwiel ging de lager moelijker in het carter en daar voel ik wel de speling.

edit: is het zon ramp als ik hiermee ga rijden?


Dit bericht is ge-edit door superior mt7 op 2-11-2003 14:08

Dit bericht is ge-edit door superior mt7 op 2-11-2003 14:08
 
V8
brommercrazy 2-11-2003 14:08 Print reply

Posts: 2594
Ik zou toch maar andere carters kopen, dan is het probleem ook meteen opgelost
 
superior mt7 2-11-2003 21:13 Print reply

Posts: 2675
en nu ik het blok in elkaar heb draait de balands as heel stroef , hoort dit?











 
V8
JIMMY 2-11-2003 21:15 Print reply

Posts: 2765
Heb je er al olie in zitten dan?
 
koen-z 2-11-2003 21:18 Print reply

Posts: 3702
jah dat deed mijn blok ook, m'n balans as draaide voor geen ruk. moet je ff met een exploded view tjekken of alles op z'n plek zit. misschien zit er een ring teveel ofzo.
 
superior mt7 2-11-2003 21:22 Print reply

Posts: 2675
ik heb er geen xtra ring ofzo in zitten , heb ik xtra gelet omdat ik dat ringetje steeds kwijtraakte.
en ik heb er nog geen olie in , moet ik GVD dat blok toch weer openmaken of niet?


 
V8
superior mt7 4-11-2003 15:02 Print reply

Posts: 2675
hehe eindelijk weer het blok in elkaar gezet...heb het 4 keer op nieuw weer opnieuw moeten opentrekken omdat de hele tijd de balansas vast hing als ik het blok vastdraaide!!
heb ik uiteindelijk maar dat ringetje bovenop de balands as eraf gehaald , anders ging het niet.
maar na dat vake openen dichtdraaien wouden me carter helften niet mee goed op elkaar zaten zat steeds ergens een kiertje, heb ik op een gegeven moment maar gewoon dichtgedraaid, nu nog testen of alles goed is.
 
V8
ties 4-11-2003 15:14 Print reply
Posts: 1333
wat voor lagers heb je? als je c3/c4 heb dan voel je als ie koud is een beetje speling. en dat van dat ringetje heb ik ook gehad toen ik koenz blok in elkaar zette. gewoon weggelaten er werkt goed.
 
superior mt7 4-11-2003 15:19 Print reply

Posts: 2675
ik heb c3 lagers , toen het blok toch weer openmoest vanwege de balansas heb ik meteen wat loctide op de lagers gedaan en op de krukas enzo en nu heb ik veel minder speling, is wel kut dat ik niet meteen achetr dat ringetjke kwam want al dat losgedraai en vastgedraai komt de helften en schroefdraden in het blok niet ten goede.

edit: alleen draait de krukas heel erg stroef , heb er op liggen tikken enzo mara dat hielp deze keer niet ( heb een vermoeden dat het door de mega vloeibare loctide komt) .
maar kan ik het ook soepel gaan rijden want dit heb ik toch al vaak gehoord, davetsx vertelde me nog dat hij dat ook deed toen hij een blok reviseerd, gewoon dat het in het begin heelk stroef loopt en dan steeds minder

Dit bericht is ge-edit door superior mt7 op 4-11-2003 20:05
 
V8

Dit topic is 566 keer bekeken. Log in om te kunnen reageren op dit onderwerp.
Pagina 1 van 1
Spring naar pagina: 1
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved