Forums Afdelingen Zoek Personal  
  Je bent niet ingelogd.

Projecten - tsx opbouwen

   Topics
MF - TF - EF - UF
MeF - PF - BeF - CF
   Sales
   Brommers - Blok - Cilinder
   Overige Updates
FAQ - KB - Nieuws - Gallery
Links - Projecten
   Online Users
   Er zijn 956 users online.

Brommerforum.nl wordt gehost door:
Zeke Internet Services

  Project planning  
Voor dit project zijn nog geen plannings-items
aanwezig.
  Project updates  
Geplaatst: 1-11-2011 18:55

blok gesplits
eindelijk weer tijd gevonden om te sleutelen, dus vandaag maar meteen mijn blok geplits. hij wilde eerst niet uit elkaar maar na een paar tikjes van de rubber hamer ging hij. nu nog mijn 80 blok splitsen en de bak in deze stoppen.
Ik heb ondertussen ook al bijna alle onderdelen die ik nog nodig heb bij elkaar, dus ik hoop dat er nu snel vooruitgang gaat komen.
Ik ben alleen nog wat aan het twijfelen of ik een nieuwe krukas moet kopen of ik deze moet houden. er zit geen radiale speling op, maar de wangen zien er roestachtig uit(foto), is deze nog te gebruiken of zeggen jullie dat ik maar gewoon een nieuwe moet kopen, of is dit nog weg te poetsen/polijsten oid?
Geplaatst: 7-12-2011 21:37

carters terug
vandaag mijn carters terug gekregen van zoef de haas. alle lagers en keerringen heb ik ook bij elkaar, dus morgen kan eindelijk het blokje in elkaar.
Geplaatst: 8-12-2011 20:40

nieuwe lagers
vandaag alle nieuwe lagers en keerringen in het blokje gestopt. ook zit de 6 bak op zijn plek. morgen de krukas erin en het blokje verder in elkaar.
Geplaatst: 9-12-2011 20:31

blok weer in elkaar.
vandaag mijn blok in elkaar gezet, maar ik was nog een tandwiel vergeten, dus moest het weer opnieuw. nu is het wachten op mijn cilinder en dan eindelijk starten.
Geplaatst: 11-12-2011 20:28

eindelijk rollend
vandaag mijn blok, achterbrug en achterwiel met verse lagers in de brommer gehangen. nu hopen dat mijn cilinder snel binnenkomt zodat ik hem lopend kan maken. maar eerst zorgen dat ik morgen slaag voor mijn rbw.
Geplaatst: 16-12-2011 18:06

cilinder binnen
dinsdag heb ik mijn cilinder binnen gekregen. gisteren er op gezet, ook mijn koppeling in het blok gehangen, alleen vandaag nog niet kunnen starten omdat ik geen blokolie meer had. dus morgen starten.
 
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved