de sticker is eraf nu blijkt dus gewoon dat deze ter camouflage van een scheur was , waarschijnlijk een oud-model puch dus.. ik denk deze afzichtelijke troep af te dekken met strippen traanplaat op de tank =)
de lak is eraf gehaald en nu kom ik tegen mijn verwachting in alleen maar ijzer tegen niets geen plamuur ofzo ! =o nou dan doe ik vanwege de schuur toch gewoon de traanplaat aan de zijkant.. lijkt ook wel leuk trouwens =)
de mooiste voorvork die ooit op een puchje heeft gezeten, deze is helemaal compleet inclusief werkende remschrijven ik ben er echt super trots op ! het hele voorwiel is dikker als het frame zelf.. dat geld ook voor het gewicht =)
gemonteerd en achterkant ongeveer naar vorm ingedeelt, er komt een nieuw achterspatbord op , in de nostalgie style, verder is de vering aangepast en worden de achterbrug en de achtervelg gepoleist even als de achtervering zodat er een groot chromen blok onder je bevind