Brommerforum.nl - Print: Topic


Print Topicsamenvatting, Topicpost

Topicsamenvatting
TopicID Topicposter Topic datum Forum Hits Aantal replies
36119 Shinigami 7-4-2006 0:07 Technical Forum 891 12

Topicpost
Gepost door: Shinigami Gepost op: 7-4-2006 0:07
Hey,
Ik heb wat Tomos vraagjes:

Hoe zit het met een KM teller op een Tomos, want ik kan bij me voorwiel geen ingang vinden voor een KM tellr kabel oid?

Hoe zit het met de blokolie, ik heb 3 schroeven, welke moet ik hebben en waarvoor dienen ze allemaal, had ook iets gehoord over speciale blokolie enzo voor Tomos, is daar nog wat over bekend?

Kan iemand mij vertellen heo het zit met de kickstarter, want bij mij werkt die veer neit echt lekker, heb net een nieuwe gekocht maar volgens mij zit die niet op de goede plek vast, dus als iemand mij kan uitleggen waar die vast moet of een foto heeft, graag.

Waar zit de prop in een Tomos uitlaat, gelijk bij het begin van de flens of zit die dieper, en is die er makkelijk uit te halen?

Als ik rij, dan heeft de brommer een heel klein dipje, dus echt ff terug en dan gelijk weer omhoog zegmaar, heeft dit te maken met sproeie o.i.d. en zo ja, moet ik dan omlaag met de sproeier of omhoog?

En als laatste;

Wat is een mooie tandwielverhouding op Tomos om toch nog te trekken en ook wat harder te gaan?

B.V.D.


Dit bericht is gewijzigd door Shinigami op 7-4-2006 om 12:09 uur.

Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved