Brommerforum.nl - Print: Topic


Print Topicsamenvatting, Topicpost

Topicsamenvatting
TopicID Topicposter Topic datum Forum Hits Aantal replies
24655 saskia 14-12-2004 17:35 Technical Forum 3065 48

Topicpost
Gepost door: saskia Gepost op: 14-12-2004 17:35
Hoi,
Ik heb vrijdag een nieuwe cilinder-kit gekocht voor mijn MB. Zaterdag eerst de zuiger erop gezet en toen cilinder er overheen.Ik draaien aan het vliegwiel en zuiger kon netjes bewegen in de cilinder. Maar toen ik goed keek zag ik dat de cilinder niet op het carter aansloot. Dus mijn oude cilinder erbij gepakt. Daarvan is de onderste cm zegmaar afgedraaid. De diameter aan de buitenkant is 47,3 mmen van mijn nieuwe clinder die helemaal recht doorloopt is dat 49mm. In het blok zitten 2 nokjes, boven en onder.
Afdraaien doen ze niet meer volgens de brommerzaak. Wildet op de zaak bij mn ps laten doen maar dan moet er eerst een mal gemaakt worden en zijn ze 2 uur bezig dus dat kan niet.
De brommerzaak zegt dat ik beter mijn blok uit kan fresen. Maar ik wil daar liever niet aan knoeien.
Iemand hier ervaring mee en zoja wat is jullie advies? Bestaat er nog een cilinder die wel past of moet ik gewoon mijn blok 'slopen'
Thnx!!

Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved