Brommerforum.nl - Print: Topic


Print Topicsamenvatting, Topicpost

Topicsamenvatting
TopicID Topicposter Topic datum Forum Hits Aantal replies
1920 jr customs 15-8-2010 0:37 Project Topic 7453 93

Topicpost
Gepost door: jr customs Gepost op: 15-8-2010 0:37
Hallo,

Ik zit een beetje te denken, aangezien het opknappen vrij vlot gaat en ik toch mn rijbewijs nog niet heb en er een boel ruimte over is onder mn kap, om een turbo op mn originele blok te bouwen.
ook zou ik er een compleet ander blok in kunnen leggen, liefst een v model
Nou vroeg ik me af, wat is minder moeilijk, goedkoper en heeft meer effect.

ik weet dat een turbo opbouwen een flinke klus is, ik zet ff op een rijtje wat ik denk dat aangepast moet worden en een aantal vragen:
-olie aanvoer en afvoer voor turbo, waar komt de aanvoer vandaan, afvoer zal wel gewoon in carter uitmonden.
-uitlaatspruitstuk, wat is een dumpvalve en waarvoor dient het?
-carburateur voor turbo plaatsen?
-is een intercooler nodig?
-compressie verlagen, dikkere koppakking?
-ontsteking aanpassen?

Als iemand een antwoord weet op deze vragen hoor ik het graag, voor de mensen die me hierom compleet kierewiet vinden, dat hoor ik graag alleen als ze ook iets nuttigs te melden hebben.

Nou zit ik ook te denken om er een compleet ander blok in te hangen, dit omdat het er vet uit ziet en omdat ik meer pk's wil.
dit lijkt me eigenlijk minder moeilijk als een turbo opbouwen omdat je gewoon een motor kiest die min of meer past alleen wie weet bij welke motor dat het geval is?
zelf lijkt het me leuker om een turbo erop te bouwen omdat dat veel leerzamer is.

graag hoor ik wat jullie ideeën hierover zijn.

Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved