Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Profile in het onderwerp 'Frysk' (ID 6584).
De reply is geschreven door Frysk (UserID 6584) op 21-8-2011 0:10.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Thijsse
[...]



ja, dat heet dus fatsoen.. puur om de andere niet het gevoel te geven dat je het over hem hebt



Daar geloof ik geen kut van dat jij Duits tegen bijv Leen zult praten als er een Duitser bij is.

Eigenlijk ken ik niet of niemand die zoeits doet, Wij hebben vaak Duitsers bij ons over de vloer, die praten gewoon tegen ons in het Nederlands (naja met overduidelijk accent en zo nu en dan een woord zoeken ) en tegen elkaar in het Duits, hoe kun je dat nou onfatsoenlijk vinden ?

Ik vind het normaal en niet meer dan logisch dat je tegen elkaar praat in elkanders moedertaal.
Heeft niks met fatsoen uit te staan, als we toch bezig zijn kunnen we het Nederlands, Duits, Frans, Zweeds, Deens, Spaans etc etc toch ook allemaal wel afschaffen en Engels praten omdat dat toch de hoofdtaal is ?
Waarom doe jij dat niet Thijsse, waarom praat jij niet tegen iedereen in het Engels, Want je kunt het waarschijnlijk wel en bijna iedereen kan het verstaan, dus waarom nog Nederlands of het limburgs gebruiken ?

Dit bericht is gewijzigd door Frysk op 21-8-2011 om 0:11 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved