Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Profile in het onderwerp 'tsx crosser' (ID 3554).
De reply is geschreven door tsx crosser (UserID 3554) op 22-8-2006 9:29.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Ollie
[...]


Naja hoop iig dattie goed loopt zaterdag
Hangt er wel een beetje van af wanneer ik die spoel dan krijg, want stel datk em vrijdag heb en hij loopt goed dan moet ik me werk dus ff afzeggen, dat doe ik dan vrijdag..Maar als ik die spoel heb en hij doet 't dus helemaal niet dan heb ik dus ook voor niks me werk afgezegt :P
Maja ik denk datk 't maar gewoon afzeg en erop hoop dattie gewoon goed gaat boeken
Zou wel vers zijn iig.
Ik ga btw. van de week mss nog ff naar hilversum om daar een mooi Doma pijpje te halen


Jah ik hoop het ook voor je...ja snap ik maargoed als je je werk gewoon vast af zegt..geeft tog nie dat je 1x niet werkt..je hebt zo veel gewerkt de laatste tijd . Als je niet gaat crossen is een vrije zaterdag ook no problemo tog . Mja hij gaat t heus wel doen man..die gozer meet tog alles door. Binne een uurtje heb je alles er weer op zitten, dus dan kan je daarna nog btje testen enzo. Komt wel goed. Haha hoezo persé een doma..deze doet t toch best..vraag me af of hij er beter mee loopt hoor. We gaan nog wel ff wedstrijdje doen zaterdag .
Oja kunnen we zaterdag meteen ff de tankkappen omschroeven? Heb ze nu wel nodig nu ik een 2006 stickerset krijg (koop mja ).


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved