Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Ford Escort Cross auto [Algemene vragen]' (ID 2297).
De reply is geschreven door Brommers en meer (UserID 23350) op 16-10-2012 20:36.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: limburger
Maakt wel zeker uit, die ramen eruit. Is een best redelijke baan, is idd een prive cross. Maakt allemaal niet zo zeer uit kwa bumper etc. Het is niet een banger race dus... Zolang je maar geen pinnen op je velgen gaat lassen etc
Die bumper kon ik zo lenen van iemand zoals ik zei, als dat niet kon hadden we zelf wat in mekaar gebakken, maar lang niet zo degelijk als dit.
Ramen er idd uit en voor een gaas ervoor, dat ligt al klaar. Ramen zitten er nog in omdat de auto vaker buiten staat en zo snel nog geen zeil beschikbaar hadden. Ramen verwijderen (heel) is zo gedaan, je snijd gewoon de rubbers aan gort en dan pak je de raam met zuig nappen er zo uit.
Morgen waarschijnlijk de diesel injectie inbouwen, bij de uitlaat waar 2 buizen bij mekaar komen daar zetten we hem tussen. Geeft enorm veel rook, maar dat zullen de meeste wel weten.
diesel is wel sloom, alleen wel leuk kan gewoon rooie diesel in wat een hoop scheelt in je portomonee, bedankt voor de tip van de ramen zijn de vorige keer 1,5 uur aant kuttengeweest om de ruit er uit te halen zonderdat heel de auto vol met glas lag, k zag btw bij de autosloop dat ze gewoon n soort bijtel op de luchtsleutel doen en dan ratatata er uit
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved