Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'SOBW NSR [Algemene vragen]' (ID 2268).
De reply is geschreven door markRD (UserID 14293) op 9-10-2012 21:01.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: BartHonda
[...]

Foto's zijn er.

Hoelang gaat een krukas met samarin drijfstang nou eigenlijk mee ongeveer? Want ik heb werkelijk geen idee hoe hard dat nou slijt en dergelijk.

Wat het precies gaat kosten zou ik ook niet weten. Weet alleen dat het duur is.

[...]

Oke, dan ben ik tog bang dat we maar voor samarin moeten gaan. Ik heb inderdaad een balansas, maar eigenlijk wil ik deze niet in mijn blok hebben. Dat ding vreet natuurlijk weer een hoop vermogen op.

Die pasta ben ik niet bekend mee. Ik zal hier maar eens het een en ander over gaan uitzoeken / navragen bij de persoon die de krukassen reviseerd.

Over de compressie en squish heb ik allenmaal nog niet nagedacht. Ik heb noueenmaal het idee om zelf binnekopjes te gaan draaien, en tja, dan doe ik dat ook. Pas als ik ze echt ga draaien, ga ik er over nadenken. Voorlopig ga ik eerst maar eens een aantal blinde kopjes draaien en dergelijk.

Als iemand nog tips heeft over de compressie ratio en squish en dergelijk, zou ik het fijn vinden als die dat plaats in mijn topic over de cilinderkop.

Wat ik verder allenmaal ga doen ben ik eerlijk gezegt nog niet echt mee bezig. Ik hoop het weekend de laatste onderdelen te gaan halen dat ik mijn frame op kan bouwen en alles kan pasmaken. Ik ben voorlopig eigenlijk alleen nog maar bezig met het rijwielgedeelte, aangezien ik pas kan gaan testen als ik een rijwielgedeelte heb. Ben nogal hectisch bezig. Ik koop de onderdelen waarvan ik denk ''dat MOET ik hebben'' en dan later zien we wel hoe dat allenmaal samen valt.

Dit bericht is gewijzigd door BartHonda op 9-10-2012 om 18:59 uur.



Altijd erin laten die balansas als hij niet in de weg zit, anders zul je toch moeten overwegen de krukas opnieuw te laten balanceren. Dan moet je hem wegbrengen samen met de zuiger en drijfstang naar VHM en krijg je hem voor 300 a 400 euro terug. Afhankelijk van het gebruik van wolfraam. Nu ga ik weer even spammen in je cilinderkop topic!


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved