Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Sneeuwschuiver Zitmaaier. [Algemene vragen]' (ID 1949).
De reply is geschreven door 70malossi (UserID 34) op 2-12-2010 19:57.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: tsxhunter
[...]


op mijn vorige stage hadden we tog echt een bezem op de fronthef van de trekker (ford 4600). en dat werkte beter dan een rubberschuif op de voorlader van een trekker


Ik heb een veger achter een ponnie van 240 pk hangen,1000 rpm erop, teruguitrijdend, aandrijving dus ook omgekeerd, schuin, en als ie de sneeuw niet meer kan verwerken neemt ie alles mee en blaast t weer onder de traktor.
Heb nog niet meegemaakt dat de borstel zelf volliep met sneeuw.

thuis heb ik een zitmaaier met frontmaaier (husqvarna) en daar hangt en rolbezem in.En als je de bezem maar schuin genoeg hangt,en half overlapt veegt die de sneeuw redelijk weg.

t beste werkt gewoon een ahlmann loader. giek schuin zwenken,bak schuin op de grond en schuiven maar.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved