Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Mcdronkz' MTX80-topic' (ID 642).
De reply is geschreven door Vuile Beunkoe (UserID 6305) op 19-5-2008 22:26.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: crossgek
[...]
ik zal wel een stuk gemist hebben.
maar kracht is druk maal oppervlakte.
als je dus een drukstift hebt van 0.5mm doorsnee oid hoef je minder vloeistof te verplaatsen maar wel met een hogere druk. vergeleken met een remzuiger dus.
dit zal erop neerkomen dat je met een std rempomp een hele korte slag hebt , met een in verhouding grote zuiger. en dus veel kracht op je hevel moet zetten om de nodige druk te krijgen.
mooiste is een pomp vinden met een kleine zuiger.
Oke, ff totaal onberekend, alleen wat nagedacht he...
Stel je standaard remklauw ding geval heeft een mogelijke verplaatsing van 2 mm in 1 volledige slag met je remhendel.
Nu neem je 75% van de diameter van die zuiger, dan zal je slag toenemen bij eenzelfde verplaatsing van je hendel. Tuurlijk wordt de kracht iets groter, maargoed wel eens bedacht hoeveel kracht je met remmen kan/moet zetten? Dat valt in het niet bij die koppeling denk ik zo
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved