Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Project Topic in het onderwerp 'Achtervering' (ID 1040).
De reply is geschreven door ikkejw (UserID 9762) op 10-3-2008 14:24.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Menu2t
[...]


veer te laag uit? Kwestie van hoe je het monteerd, prolink systeem krijg je toch niet mooi werkend omdat je geen fatsoenlijke bevestigingspunten hebt. Brug verneuken? dat heet aanpassen, dat ken je toch wel?


ja als de veer te laag zit kàn ik het gewoon niet anders monteren. dan komt ie tegen het frame en veert ie dus nooit weer. deze brug is trouwens iets te tov om aan te passen.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Leen
ik zou sowieso hele monoshock zooi weggooien, en er een dikke twinshocker van maken, dat is iets tovver denkz


dat staat idd vetter, maar dan moet ik dus in m'n brug gaan lassen, en dat doe ik liever niet. misschien als monoshock voor geen meter veert dat ik er dan een twinshock van maak, maar ik wil eerst mono proberen.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved