Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Idee?n gevraagd tegen "ongewenst bezoek"' (ID 37140).
De reply is geschreven door Henk-88 (UserID 4824) op 24-5-2006 18:56.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: mblover
[...]


@Henk,
als ik met een crossmotor dus de straat over steek (te voet!) ben ik ook strafbaar?

welkom in Nederland....



'Als je loopt met je brommer op de openbare weg dan ben je bestuurder van dat voertuig en moet je brommer aan alle eisen voldoen die de wet daaraan stelt.'
Een crossmotor mag de openbare weg helem??l niet op. Als je ermee loopt, ben je dus bestuurder van een crossmotor op de openbare weg. Dat mag dus idd niet.

't Leuke van NL is dat politie er meestal helemaal geen punt van maakt wegens gedoogbeleid/begrip (ze zijn zelf ??k jong geweest).
Maar ze kunnen/mogen je naaien als ze daar een reden voor hebben. Gedraag je netjes en leg uit wat je aan het doen bent.. dat je lopend naar een afgesloten terreintje gaat bijv. en meestal laten ze je gewoon gaan.
Bij een meeting van v??l lui weten ze heus wel dat iedereen daar rijdend over de openbare weg is aangekomen (ze mogen dan dus in principe alles controleren ook al sta je op dat moment op een afgesloten terrein). Ga dan niet de wijsneus uithangen door te doen alsof je gaat lopen met je brom...
Ze hebben meestal v??l meer begrip voor je dan je denkt. Maar ga ze niet dissen. Ook bij overlast geldt: hoe meer overlast je bezorgt, hoe minder begrip. Allemaal heel logisch toch.

Dit bericht is gewijzigd door henk-88 op 24-5-2006 om 18:58 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved