Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Elektronica Forum in het onderwerp 'licht tsx brand zwak !' (ID 34811).
De reply is geschreven door Harm (UserID 2061) op 16-2-2006 16:49.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Lykantroop
[...]



geven die meer licht? zoja wat kost dat ik wil meer/feller licht hebben in deze donkere tijden

Was voor zon ding 3,50 kwijt ofzo

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: mr. Spock
Uit je verhaal blijkt dat naarmate het toerentan boven een bepaalde waarde komt, het lijkt of hij minder stroom opwekt, dit wijst op een kapotte (doorslaande) spanningsregelaar.
dit is wel te controileren met een regelbare voeding en een voltmeter. Sluit de spanningregelaar aan op de voeding met een weerstand min 10 K-ohm in de +draad en de voltmeter over de regelaar.
draai de spanning nu rustig omhoog. bij een 6v installatie zou de voltmeter op moeten lopen naar ongeveer 7,2V en bij een 12V inst. ongeveer 14,5v. als de meter (veel)meer of minder aangeeft moet je aan een nieuwe (bereid je voor op een flinke uitgave)

Doe dat maar bij je eigen rommel. Hij moet gewoon een accu kopen.

Dit bericht is gewijzigd door Harm op 16-2-2006 om 16:50 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved