Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Uiterlijk Forum in het onderwerp 'nsr 125 ac' (ID 32161).
De reply is geschreven door bart de scootergek (UserID 1793) op 28-11-2005 17:12.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: dt50rcrosser
[...]
lees topic maar door... en daarbij.. een maat van me rijdt met 110cc malosi lc en mt70nolimit rijdt met 95cc ac.. met dezelfde vertanding...! (en ik weet het.. je mag geen appels met peren vergelijken) maar die mt van mt70 trekt toch echt harder op .. en die broem is in totaal (met bestuurders) 50 kilo zwaarder.
als je zo gaat redeneren, dat is van zoveel factoren afhankelijk, te beginnen met verschillen in poorttiming. en al heb je exact dezelfde timingen en exact dezelfde cilinders, een minimaal verschil in bijvoorbeeld de afstelling kan al gevolgen voor het vermogen hebben.
het punt is gewoon, een ac gaat keihard over die temperatuur heen, dus het rendement van een ac cilinder ligt gewoon lager, je verliest bij een ac cilinder meer vermogen aan warmte productie. bij een lc gaat er minder vermogen naar de warmteproductie waardoor je een hoger rendement hebt en dus meer vermogen op je achterwiel.
en waar staat dat dan ongeveer in het topic dat iedere ac cilinder meer koppel heeft dan een lc cilinder inclusief feiten en bronnen?
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved