Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'kering vervangen tsx' (ID 31229).
De reply is geschreven door herman103 (UserID 6356) op 9-8-2005 10:23.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: 46_thedoctor
ja zeker moet jouwn blok gesplits worden en die speling in jouwn bigend moet er ook uit (kun je zo laten riviseren), als je dan toch het blok uitelkaar haald zet er dan ook meteen ff nieuwe krukas lagers op dan hoef je daar de eerste tijd ook niet meer bij.



idd, maar als je je zuiger niet tegen de kop aan hoort tikken kan jij er me rijen tot dat je dat wel hoort, verder die keerring: ff 2 kleine gaatjes in de ouwe boren. dan 2 parkers er in draaien en dan de keerring er uit trekken met 2 tangen. nieuwe er in en rijen.


ikzelf heb met mijn mt heel lang met gaar big-end gereden. ik heb toen zon 1000 km gereden toen ie de kop al aan het neuken was! maar op een gegeve moment was het afgelopen, cilinder vernaggelt en de zuiger door midde

Dit bericht is gewijzigd door herman103 op 9-8-2005 om 10:25 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved