Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Meeting Forum in het onderwerp 'Brabant-meeting 2002' (ID 4689).
De reply is geschreven door DaveTSX (UserID 683) op 23-7-2002?23:04.

Quote:
Originally posted by: Mark Lievens Lievens

Nou kijk...ik ben gewoon zuinig op mijn brommer...en ik heb er niet veel lange afstanden mee gereden, duz ik weet ook niet of ie dat aan kan.....Ik vind het ook ok als we rond de 60 -65 rijden...ik weet gewoon niet of het slim is om harder te gaan rijden. Klinkt allemaal heel mietig...maarjah...ik heb er veel geld in gestoken...duzz het is niet de bedoeling dat ik voor jullie harder moet gaan rijden..en mijn brommer moet mollen.

Wipe -out..mag ik misschien je email..is wat handiger...spreken we ff wat af ok!?!?



Als je rond de 8000 toeren rijd kan er echt helemaal nix fout gaan. Ik ben al 3x naar Asten gereden, 1e x gaf ik volgas, de hele weg (DOM ), dag erna, vastloper :P
De volgende 2keren (met nieuwe krukas + cillinder + zuiger, en nieuwe carterhelften, en lagers, enz enz enz ), heb ik de hele weg 70KM/h gereden (8000 toeren), en dit is PERFECT gegaan, blokje heeft er gewoon nix van geleden.
perfect gewoon

[This message is edited by DaveTSX on 23-7-2002 23:12]


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved