Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Honda MBX 50 cc kopen, kan ik hem verzekeren?' (ID 29281).
De reply is geschreven door Markos (UserID 2422) op 17-5-2005 21:14.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: kvdd

em hij is geimporteerd naar nederland, ik heb de papieren gezien. dan is hij tog legaal?
nee, wsl bedoeld hij gewoon dat de brommer naar nederland is gekomen. Wil je hem legaal maken moet het <50cc zijn, niet harder dan blablabla etc. en hij moet dan opnieuw gekeurd zijn. Ik ken toevallig iemand die een mbx had en die had laten keuren maar ga er maar vanuit dat hij NIET legaal is. die kans is erg klein dat iemand stom genoeg is geweest om een mbx50 te laten keuren want het kost veel geld..

@speedy_blabla: waarom nsr frame? misschien omdat mbx frame niet legaal is in nederland
en een 80cc kun je btw wel verzekeren als brommer. Je bent alleen de lul wanneer je brokken maakt.. en dat is leuk wanneer je iemand invalide rijdt ofzo, kun je lekker je hele leve lang betalen

Dit bericht is ge-edit door Markos op 17-5-2005 21:15


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved