Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'rollerbank' (ID 27664).
De reply is geschreven door maenhoudt (UserID 7242) op 2-4-2005 1:34.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: SuperWarma

[...]


Ja maar dan bedoel ik die vrouwtjes die aan zo'n plein wonen met speeltuin in het midden waar dan altijd buitenlanders op scooters rondrijden. (sorry ik kan er niks aan doen maar op deze manier komt het altijd in het nieuws, ik weet ook wel dat het heus niet altijd zo is!!!) Maar dat soort mensen willen meer veiligheid dus zijn voor iedere controle op bromfietsen
Wat ik me op zich wel voor zou kunnen stellen als je kleine kinderen heb die buiten op het pleintje aant spelen zijn terwijl er steeds scooters/brommers gevaarlijk hard langs rijden.

Maar dat verandert gewoon niks aan het feit dat wij ons met zn allen potje aant ergeren zijn aan de rollerbank/-politie, en dat dat ook mooi altijd zo zal blijven...Hebben we tenminste nog ??n zekerheid in het leven


Feit i agree.

Alleen zijn niet alleen buitenlanders zu zitten veel andere macho's op pleinen te crossen :s

Naja breek er je hoofd niet aan... gewoon zo veel mogelijk binnewegen nemen... als je brommer te rap rijd niet overdreven snel rijden... en zo vriendelijk mogelijk blijven tegen een agent. En probeer smoesjes (op een vriendelijk manier) ik ben bezig met hem af te stelle, het ging ineens mis met mijn brommer onderweg ik voelde hem sputteren denk dat mijn ringel doorbrand is,... ect. ect.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved