Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'ouders !!!!!' (ID 27149).
De reply is geschreven door Apriliars105 (UserID 4233) op 16-3-2005 12:59.

ik had op mijn 14e een brommertje op het station staan, omdat mijn moeder het niet mocht weten en die pakte ik dan soms en ging ik er mee crossen. Een half jaartje later (nadat deze gesloopt was) ben ik gewoon thuis gekomen met het puchje van een vriend van mij, even gevraagd of hij mocht blijven. Mocht niet, maar omdat ik hem al betaald had mocht het wel mits ik hem na het opknappen ozu verkopen en er niet mee zou rijden op de openbare weg (beetje crossen op de geluidswal mocht wel).

Dus blijkbaar was ze vrij makkelijk

En ik heb haar zo ver kunnen krijgen mijn op een na laatste rollerbankboete voor de helft te betalen op voorwaarde dat ik mijn RS weg zou doen (wat ik toch al van plan was) en dat heb ik toen gedaan, later weer een RS gekocht en daarvan denkt ze dat ie maar 65 loopt en dat gelooft ze omdat ik nog een boete van 1.5 KW had gehad en dat is dan 68 km/u volgens de politie.

Maar verder moet ik uiteraard wel alle boetes zelf betalen en aanschaf, onderhoud en verzekering en dergelijke ook allemaal.

Mijn moeder raakt trouwens wel in paniek als ik over het motorrijbewijs begin

Dit bericht is ge-edit door Apriliars105 op 16-3-2005 13:03


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved