Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Met 70 frontaal op een bus' (ID 26043).
De reply is geschreven door Pas (UserID 1948) op 6-2-2005 16:51.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Blukaap2

[...]


Vrij simpel, voor hetzelfde geld was het een motor geweest (dat verschil zie je niet op afstand en snelheid als je er niet in geoefend bent).

En 70km/h is net 20km/h te hard als je 50 mag, dat is niet zo heel raar tegenwoordig.
Daarnaast had ie gewoon voorrang moeten verlenen en gewoon beter moeten kijken, daar doet dat te hard rijden niks aan af, want 70 ipv 50 kun je verwachten.
Daarnaast had ie er met 50 ws ook op gezeten, maar dan op een ander stuk vd bus.

Neuh, voor het uitbetalen maakt dit vrij weinig uit.


Het gaat niet om de snelheid hier, maar om de schuldvraag, dat ligt bij de bestuurder van het busje. Al zou z'n MT te hard gaan weerlegt nog niet het feit dat er geen voorrang is verleend.

Mocht het andersom zijn en was jij op je mt fout geweest had de verzekering de te hoge snelheid kunnen gebruiken om betaling aan de tegenpartij te weigeren en mag je dus zelf gaan dokken, maar dat is het dus niet van toepassing.

Lijkt me vrij duidelijk zo


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved