Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'schematische tekening van MT blok.' (ID 3866).
De reply is geschreven door gran turismo (UserID 196) op 16-5-2002?23:20.
Ok bedankt voor de pics.
Ik heb net 1 blok uit elkaar, opzich stelt een blok eigenlijk niet zo veel voor vind ik, alleen toen ik aan het 2e blok wou beginnen om de onderdelen over te zetten ontdekte ik dat dat blok ook speling op de krukas heeft, dus dat gaat niet meer door :(
Ik rij nu wel met een goed blok op me MT, alleen schakelt hij af en toe heel zwaar, maakt niet uit welke versnelling of dat ik nou opschakel of terugschakel soms gaat het heel zwaar, en ook soms dan wil ik opschakelen naar de volgende versnelling en dan voel ik opeens geen versnelling meer, pas na meerdere keren proberen pakt ie dan de volgende versnelling.
Dit gebeurd niet echt vaak, maar als het gebeurt is het wel vet irritant :(
Weet iemand wat dit kan zijn?
Dit blok heb ik nog nooit open gehad op het koppelingshuis na, toen waren er wat tandwielen stuk die ik toen heb vervangen, daarna heb ik dat schakel probleem gekregen.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved