Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'honda vision kickstart schema ??' (ID 24377).
De reply is geschreven door Blorn (UserID 566) op 1-12-2004 19:45.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: theremover

heeft iemand hiero een honda vision ooit gehad ?? dat die gene een beejte kan uitleggen hoe het in elkaar zit ???
Door je carterkap heen zit een asje met aan de binnekant een half maantje erop gelast. Die word dmv een veer tegen een nokje aangeduwd die in de binnenkant van je carterkap zit.

Als je het asje rond draait (dus pedaaltje naar beneden) draai dus ook het halve maantje waar inhammetjes inzitten, die laat een andere asje met een kop met 3 nokjes op de plaat aangrijpen die op je krukas geschroefd zit.

(Mocht je asje uit je carterkap willen halen, hij kan er niet doorheen omdat hij aan de buitenkant geborgd zit met een seegering).


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved