Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Het grote begrenzers topic!' (ID 11715).
De reply is geschreven door marder (UserID 3207) op 20-10-2004 1:33.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: ???????k?

jaja 'k weet dat dit het zoveelste begrenzer vraag is.Maar derjuist was er bij ons een reportage over opgefokte brommers op televisie.Daarin lieten ze verschillende manieren zien hoe brommers begrensd waren.(was wel zot toen ik de opslagplaats van inbeslaggenome brommers zag)
-begrenzer met afstandsbediening
-variabele toeren begrenzer
-met morscode
-kraan in uitlaat (zodat niet alle lucht erdoor kon)
Maar ze zeiden ook dat er een nieuw soort van begrenzer is!!dat is door middel van een sms te sturen naar een apparaatje in je brommer en dat zorgt er dan voor dat hij maar 45km/h rijdt.
weet er hier iemand mss toevallig iets meer over?of is het maar zever?


stond tijdje terug op scooter-freaks ja maar heb geen idee meer waar kon eht ook niet terug vinden. maar is kost superr veel geld omdat je een 2e telefoonachtig ding in je brom moet hebben wat altijd aan meot kunnen staan en wat dan met draadjes aan je cdi oid. zit. Alleen snap ik er dus geen kont van hoe dat zou moeten werken.
op welk net was dat programma dan?


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved