Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Uitlaat derbi senda sm extreme 2002 of 2003' (ID 16777).
De reply is geschreven door Thijsse (UserID 1436) op 15-3-2004 18:56.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Emieltjuh

ik heb een derbi senda sm extreme weet niet cker welk model maar,
ik heb hem dit jaar nieuw gekocht nu heb ik de vraag ik heb mijn uitlaat er afgedraaid ik zag er zitten 3 pijpen in 1 hoe haal ik die er uit 2 maakt hij dan veel meer lawaai ?

gewoon met tang of schroevedraaier zal niet meer herrie maken

nog een vraag met die luchtfilter als ik dat plastic ding eraf ruk moet ik er dan niets weer in doen ?welk plastic ding?

ow ja en op me cillinder staat 49cc op en zoals ikdat hier gelezen heb is dat de nieuwe maar wat kan ik allemaal doen omdat ding sneller te laten lopen en trekken zonder een nieuwe uitlaat te kopen ik heb al een nieuwe dat begin van die uitlaat van de cillinder die heb ik al besteld verder vraag ik me af wat is beter de standaard filter op een powerfilter gaat een power filter harden ?ori filter houden en metrakit kopen want cil is wel snel maar uitlaat is vet kut hopelijk hebben jullie de antwoorden op mijn vragen alvast bedankt



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved