Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'brommer vakanties' (ID 16220).
De reply is geschreven door easyrider50cc (UserID 3913) op 28-2-2004 19:59.

he mensen leuk om zo veel reactie te krijgen Op mijn verhaal.

Nou ik las dat iemand niet geloofde dat mijn verhaal waar is. Nou sukkel... volgens mij heb jij zelf gewoon niet het lef om zo ver te rijden in je eentje en ben je jaloers. ....Maarja

Ik sliep altijd op campings . het is slim om rond 4 uur smaddags al begginnen te zoeken, zodat je rond 5 uur op een camping staat. dan Kom je teminste niet om 10 uur s`avond onderkoelt aan zoal mij is overkomen.

Nog een tip ( vooral in Frankrijk ) Als je de weg aan een franse of duitse maloot gaat vragen om dat je niet weet waar je zit. Zeg er dan duidelijk bij dat je op een brommer rijd en niet op een moter ( vello-moteur in het Frans en Moped in het Duits ) Omdat ze mij op mijn Grote MTX altijd de snelweg op sturen. Nou dat is me ongeveer drie keer gebeurt.......en dat trip je uit......Daar rijd je dan met je bagage met 60 km/u tussen de autos en vrachtwagens......KUT!

Ik denk dat je ook wel een beetje getikt moet zijn ( zoals ik ) Om alleen zon reis te maken. dit jaar ga ik weer en er is niemand die mee wilt dus dan maar alleen.

En voor de mensen die naar Zwitserland gaan.....zou ik niet doen ...echt waar.
Ten eerste is daar alles super duur ( camping, eten enz) De mensen daar spreken half onverstaanbaar Duits. En de Franse alpen zijn zeker even of zelfs veel mooier. Frankrijr en Duistland zijn echte geschikte en mooie moter rij landen. Brommer vriendelijk dus.

En laar de reply`s maar komen. Brommer vakanties zijn echt te gek.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved