Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp 'aprili sr50 ditech' (ID 70166).
De reply is geschreven door joop2 (UserID 27903) op 6-4-2025 23:03.

meerdere mogelijkheden:

- injector kapot (massa draad aansluiten en dan met een + draad vanaf de accu kort op de aansluiting tikken, als je een klik hoort werkt de injector)

- kabelbreuk tussen stekker en ecu (doormeten met multimeter op de piep stand)

- e.c.u. kapot (LED testlampje op de injector stekker aansluiten en kijken of LED knippert als de startmotor draait)

- stekker temperatuursensor verwisseld met injector stekker. (zelfde test uitvoeren op beide stekkers als bij "e.c.u. kapot", op temperatuur stekker hoort de led niet te knipperen)

- brandstofpomp kapot (druk meten, met contact aan +/- 2.5 bar, bij starten +/- 8bar. brandstofdruk hoort altijd ongeveer 2.5 bar hoger te zijn dan de luchtdruk)

- luchtpomp kapot (druk meten, 4-5 bar) (simpele test als de rest goed is dat is luchtslang op een gewone werkplaatscompressor aansluiten met de regelaar op 4-5 bar en kijken of ie dan start)

ditech/purejet is interessante techniek, maar in de praktijk voor een brommer/scooter het meest vervelende wat je maar kunt hebben








Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved