Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp 'Compressie verlagen om meer vermogen onderin te krijgen' (ID 69553).
De reply is geschreven door Rob777 (UserID 26621) op 11-12-2018 12:57.

Ja, leuk !
Met die laatste twee reacties kan ik tenminste wat.

Ik ben een eigenwijze, koppige Zeeuw...net zoiets als die gasten in het hoge Noorden zeg maar
Als dan als eerste reactie geroepen wordt dat iets totale onzin is zonder verdere argumentatie daarbij en ik zelf daarbovenop dus in de praktijk een positieve verandering in motorgedrag constateer dan zet ik mn hakken diep in het zand en is het al klaar eigenlijk.
Zeker als dat gepaard gaat met onterechte sneren of verwijten.

Was gelijk met die link van Arno gekomen of zoals Pangolopalanga met dat het risico's geeft en het was weer een ander verhaal.
Daarom was 1 van mn vragen ook of iemand er op de lange duur ervaring mee heeft i.v.m. mogelijke problemen op de lange duur.

Want...ik wil inderdaad geloven dat er haken en ogen zitten aan wat we nu gedaan hebben.
Zo heeft hij ( heel erg vreemd idd ) maar een 200 km de betere prestaties onderin geleverd en toen leek het minder te worden.
Ook heb ik een paar keer gehad dat na een poosje vol gas in zn 6 te rijden het leek alsof mn motor uitviel of iig 'raar' deed als ik het gas los liet ( detonatie ? )
Ook heeft mn zuiger wat krassen wat op warmlopen zou kunnen duiden en zit er veel meer koolaanslag op de kop vd zuiger.
Plus dat ik het idee heb dat mn bougies heel snel de geest geven, al na 200 km.
Laatste heb ik alleen nog niet definitief kunnen testen door tijdgebrek en het wordt pas januari voor ik dat verder uit kan zoeken..wordt vervolgd dus.


En Honda Fryslan heeft in principe helemaal gelijk dat meten, testen, berekenen en nog es testen beter is dan op de wilde gok wat doen...als je echter niet over al die testmiddelen beschikt zul je moeten improviseren en gewoon in de praktijk wat moeten proberen, alle andere mogelijkheden die ik op forums ben tegengekomen om trekkracht te behouden als je de top verlaagt tot wok grens werkten niet of niet genoeg iig, wel qua topsnelheid maar dan wordt het qua optrekken en kracht onderin werkelijk om te huilen. Dus dan ga je onorthodoxe dingen proberen.
Zo heel duur is dit standaard spul tenslotte ook allemaal niet dus gaat er wat kapot dan is er nog geen man overboord.
Desnoods koop ik een hele andere 2e hands am6 voor een paar honderd euro ( liever niet natuuurlijk, ben uiteraard wel zuunige Zeeuw )

Bedankt zo ver en ik laat weten wat de verdere bevindingen zijn als ik weer tijd heb om er mee verder te gaan.

Foto van zuiger : https://myalbum.com/album/BT6Jyy9GH1uq

Dit bericht is gewijzigd door Rob777 op 11-12-2018 om 13:10 uur.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved