Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Langzaam optrekken.' (ID 67542).
De reply is geschreven door NVRBRKN (UserID 23846) op 16-5-2013 19:08.

hij heeft een hele tijd stil gestaan omdat er vervuilde benzine in zat en de hele tank verroest was.
Ik heb dus alles moeten schoonmaken en de tank in de epoxy gezet.

Ik heb net even mijn oude standaard uitlaatje eronder gezet. Het effect is redelijk hetzelfde, alleen klinkt het wat anders.

Ik trek langzaam op maar als ik eenmaal vol gas rijd, rijdt hij prima. Daarna, als ik moet afremmen heb ik het gevoel dat mijn tomos uit wilt vallen.
Als ik stil sta loopt ie een tijdje stationair. Maar na een tijdje valt hij toch uit. Als ik steeds een klein beetje gas geef blijft ie wel aan, maar ook dat helpt na een tijdje niet meer.


btw. ook even gecheckt op valse lucht. Maar niet echt iets gevonden. Hij daalde juist in toeren toen ik op het rubber van de luchtfilter spoot. Ik vermoed dat dit gewoon toeval was.

Ik hoop dat dit een beetje duidelijkheid schept.



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved