Brommerforum.nl - Print: Reply
Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp 'motorolie vs peilstok?' (ID 66033).
De reply is geschreven door TZRBart (UserID 22887) op 5-3-2012 19:45.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: KlaasMarten
Wanneer je de motor een tijdje niet gebruikt hebt (dus zodat de meeste olie op de bodem ligt) is de peilstok ook ingedraaid. En meestal meet je dan, en niet wanneer de peilstok er niet volledig inzit.
Ook bij mij op stage draaien/drukken we de peilstok helemaal in en dan meten we. Het is wel een autobedrijf maar dat maakt niks uit
Precies, ik weet niet wat iedereen hier voor onzin uitkraamt, maar ik heb nog nooit een blok gehad waar ik de peilstok niet ingedraaid had, en nog nooit een vastloper meegemaakt. Heb ook een Yamaha Breeze 125 gehad, olie peilen --> peilstok INGEDRAAID en nooit is er iets vastgelopen.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved