Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Opentrekken gashendel heeft soms geen zin' (ID 65641).
De reply is geschreven door Blommetje (UserID 3215) op 7-12-2011 22:04.

Ik heb geen kraan volgens mij .. Ik heb een mechaniseerde benzinepomp die direct van de tank naar de carb loopt. Deze pomp heb ik pas gefikst, want het membraan was stuk. Dit op een vacuumprincipe volgens mij..

Wel zit er een nog een Y-stukje wat terugloopt richting de tank; Ik weet alleen niet hoe je het moet aansluiten. Maar benzinetoevoer moet goed zijn, want de pomp gaat prima!

Carb is schoner dan toen die uit de fabriek kwam! Morgen bij droog weer monteren en dan proberen we het weer... In elk geval allemaal al heel erg bedankt voor het meedenken. Ik hoop ZO dat dit de oplossing is..



Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved