Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'thermostaat' (ID 64329).
De reply is geschreven door Sandero_3310 (UserID 16565) op 21-4-2011 20:07.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Meathausen
Ten eerste, een thermostaat is niet nodig. Je brommer zal alleen wel veel meer moeite hebben om op te warmen omdat je koelvloeistof meteen wordt rondgepompt dus ook bij een koude motor. Zelf rijdt ik ook zonder thermostaat er ondervindt er geen problemen onder.

Een thermostaat moet je zien als een schakeling in je koelvloeistof circuit. onder de (ongeveer) 70 graden is hij dicht. Dus wordt alleen je cilinder verwarmd en niet gekoeld. Boven ongeveer 70 graden gaat hij open waardoor het circuit open is, Dus cilinder gekoeld wordt.


Heeft de waterpomp daar geen last van als die "klep" dicht staat? dat was mijn vraag.

ik heb nu juist mijn malossi cilinder gemonteerd
de zuiger had wel veel axiale speling op het naaldlager van de doppler krukas. Bij mijn malossi cilinder zat een breder naaldlagertje maar deze past niet in het "huis" van de drijfstang. het gaat hem over een mm of 2 dat het naaldlager te kort is. ik hoop dat dit geen probleem is


grtz


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved