Brommerforum.nl - Print: Reply

Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"Kleine vragen Topic Deel 45"' (ID 62513).
De reply is geschreven door AlexSenda (UserID 21200) op 4-1-2011 15:11.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: offroad
wat bedoel je met 35-40-45-55?>
snelheden?
en ik wil hem op de knipperlicht knop aansluiten.
dan kan toch wel want het is tenslotte een schakelaar?
maar welke relais zou ik dan moeten gebruiken?
Met die snelheden bedoelde ik, de eerste keer dat ik hem thuis gestuurd kreeg, reed hij 35, teruggestuurd, ontvangen, 40, enz.
Want bij elke brommer is het anders, de ene heeft zoveel ohm nodig, andere weer anders om 50 te lopen. Om 60 te lopen heeft hij wat minder nodig, en bij begrenzer.nl zullen ze dus je begrenzer aanpassen tot de juiste snelheid.
Op je knipperlicht knopje KAN wel.
Je zult dat ding dus uit elkaar halen, zorgen dat je begrenzer erin past, kabels wegwerken, als je dan naar links richting geeft, zorg je dat het pinnetje van de begrenzer IN de begrenzer drukt.
Dus je zult hem vast moeten maken aan de schakelaar.
En als je naar rechts richting geef, gaat hij eruit.
Ik zal je wel dat schema sturen,
Wil je een eurobegrenzer trouwens?
Of wil je die begrenzer van 17.50 ?
Bij eurobegrenzer kun je dat schema gebruiken, beetje aanpassen, begrenzer ergens tussen in maken, dat je hem niet ziet, pinnetje eruit, dan relais ergens verstoppen, naast je accu ofzo.
Dan een drukknop maken bij je knipperlicht knop. En dan waar je normaal je knipperlichten mee uitdruk, daar achter dus een drukknop maken 
Ik stuur het schema eventjes, is wat duidelijker
Dit bericht is gewijzigd door AlexSenda op 4-1-2011 om 15:19 uur.
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved