Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Fora en oldskool users' (ID 57213).
De reply is geschreven door Martijn II (UserID 4778) op 15-6-2009 19:26.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: maup
[...]


Okeej, daar ben ik het mee eens. Maar nu ik dit topic zo lees worden mensen die onder de 2k posts hebben of minder dan 1 jaar op dit forum zitten afgeschildert als associale en luie "kutnoobs".

Natuurlijk zitten er mensen bij die de moeite niet nemen hun vraag goed te formuleren of eerst zelf enkele research te doen, maar dat wil niet zeggen dat iedereen die nieuw is, zo is..

[...]


nope, maar dat was mijn punt ook niet..


als ik zie dat iemand minder dan x aantal posts heeft, dan weet ik dat ie vrij nieuw is. Hij kan ook meer dan 1000 posts hebben in alleen profielen... ik zal daar niet naar kijken..

als je een newbie bent, en je gedraagt je op de goede manier dan is er helemaal niets aan de hand...maar wat hier dus veel gebeurt is dat lui na 100 posts al het mannetje uit gaan lopen hangen, en zo werkt dat niet.

Ik zal iig nooit zonder reden op iemand beginnen te zeiken puur op basis van zn aantal posts... ik ken zat mensen hier op bf met weinig posts omdat ze alleen maar nuttig hebben gepost en daardoor weinig bs replies hebben... die ga ik toch ook niet voor noob uitmaken... aan aantal posts kun je niet veel afleiden... behalve dat diegene weinig heeft gepost

dit is geen argument tegen al het gelul hier, want ik sta er nog steeds 100% achter dat de nieuwelingen zich anders moeten gaan gedragen.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved