Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'derbi senda neemt gas terug tijdens rijden' (ID 55615).
De reply is geschreven door D-Fir (UserID 14567) op 4-4-2009 18:46.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: slaapie
nog even wat over die valse lucht..
zou het dat ook kunnen zijn ? ik weet niet precies waar ik dat aan kan controleren want het kan op veel meer plaatsen zijn..
als je de uitlaat dicht stop en hij loopt gewoon door is er toch iets niet goed met je pakking bij de uitlaat?
en met deo ofzo rond je spruitstuk, pet en wat voor plekken nog meer spuiten?
als hij dan hoger in toeren gaat lopen zit daar een open plek waardoor hij valse lucht aanzuigt?

ik heb de faq al doorgelezen maar die beantwoord niet mijn vragen.


Met deo spuiten kan je inderdaad de plek van de valse lucht zoeken ja. Hij hoeft niet perse hoger te lopen, als ie anders gaat lopen weet je genoeg. Deed hij dit tgrouwens al vanaf het moment dat je hem hebt of is ie dit laatst ineens gaan doen? Als hij eerder gewoon goed reed, lijkt t me sterk dat de sproeier te klein is. Die dingen krimpen voor zover ik weet niet ineens. Ik zou sowieso ff carb schoonmaken, kan nooit kwaad. Kan je gelijk kijken welke sproeier er nu in zit. Dan nog zoeken op valse lucht. Als dat allemaal niet helpt, kan je altijd nog een andere sproeier erin doen.


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved