Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Main Forum in het onderwerp 'Honda Mb, of toch wat anders?' (ID 50619).
De reply is geschreven door Honda MB70cc (UserID 17275) op 29-6-2008 16:23.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: Saknet
je zegt dat als jij iets op jouw manier "fixt" dat er gelijk weer iets stuk gaat.

Moet je vooral een RS kopen en daaraan gaan sleutelen, blijft niks van over.

je zegt dat je het liefst alles zelf wilt maken. (zolang het geen elektro is)

moet je vooral een rs kopen met de wereld elektro

Dan ben je echt wel een stuk beter af met een honda MB.

En begrijp deze vuistregel ook een keer: Hoe minder onderdelen, hoe minder kans dat er iets kapot gaat




Nouja, niet dat ik niet kan sleutelen:p dat lukt me wel aardig hoor gewoon dat er achtermekaar alles kapot gaat aan die Mb's, en ik denk dat dat minder is bij een nieuwere brommer, bv een Aprilia dus.

Verder heb je zekerweten gelijk dat een honda MB makkelijke techniek is, en dat een aprilia zo ingewikkeld is dat ik er wss niet genoeg verstand van heb om daar wat van te maken.

En als ik naar vrienden kijk(ook allemaal Mb-drivers), die zitten verweg op school dus gaan met de bus naar school, die rijden alleen savonds met mooi weer op hun brommer..en daar hoor je de lagers in het blok janken bij wijze van spreke, dan ben ik helemaal bang dat die van mij het nog geen jaar volhoud omdat ik iederedag 20 km rijd (naar school) en na schooltijd nog wel 30(werk en vrijetijd), dus zo'n 50 perdag gemiddeld.

Maargoed, jullie zeggen dus dat een aprilia net zo vaak stukloopt dan een MB?


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved