Brommerforum.nl - Print: Reply
![](img/c/s.gif)
Deze reply is gepost in de afdeling Elektronica Forum in het onderwerp 'Elektrische start en ophogen' (ID 46705).
De reply is geschreven door Elco (UserID 14917) op 9-12-2007 21:57.
Quote:
Oorspronkelijk gepost door: kevinspui
Ik heb 2 vraagjes dus ik dacht, ik doe het maar in 1 topic
.
1: de elektrische start van mijn zulu is kapot, het is gewoon een derbi blok maar ik geloof dat derbi senda geen elektrische start heeft. ik heb bij easyparts gekeken en daar staat een nieuwe voor 300 euro. dit vind ik erg duur dus wil ik graag weten of er mensen zijn die goedkopere startmotoren weten. en nee, hij valt niet te repareren want het anker is totaal verbrand.
2: Ik heb mijn zulu opgehoogd, maar nu vraag ik me af of het écht zoveel scheelt met de wegligging. ik weet dat die achteruit gaat maar kun je dat duidelijk merken ?
best wel veel vraagjes maarja
1 koop een 2e hands, volgens mij past die van een gpr oud type blok er zo op, op www.tigerparts.nl staat er wel een, op internet mischien ook,
2 zoek het zelf uit, jij kan het fijner vinden, een ander minder
Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved