Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Begin Forum in het onderwerp '"kleine vragen" topic - deel 27' (ID 45360).
De reply is geschreven door -simon- (UserID 10911) op 13-11-2007 22:21.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: simon16
ik had bij mopshop een athena cilinder voor mijn mtx r2 besteld maar nou kreeg ik net een mailtje dat die niet op voorraad is. en wat ik nou met mijn bestelling wil. ze hebben daar ook de mallosie cilinder. die is wel wat duurder. maar is dat die 40 euro ofzoiets waard. ook sneller als de athena ofzo. het is voor de crossen. rest van setup wordt ongeveer: ori uitlaat waar de rommel uit is en 28mm carb en ori membraan met carbonne klepjes.


weet iemand hier mischien andwoord op? want moet het snel weten dan kan ik dat naar mopshop mailen wat ik met mijn bestelling wil.

en ik dacht pas ook gelezen te hebben dat mallosie een gietijzeren wand heeft en athena nica of chroom wand. dan zou gietijzer wel fijn zijn dat die nog te honen is. en welke is ori sneller?


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved