Brommerforum.nl - Print: Reply


Deze reply is gepost in de afdeling Technical Forum in het onderwerp 'Als de scooter warm is verliest hij vermogen....??' (ID 44878).
De reply is geschreven door clutch (UserID 13585) op 30-8-2007 9:45.

Quote:
Oorspronkelijk gepost door: TZR Driver
Beste bf'ers

Hier een vraag over een peogeot speedfight 2.
Als de scooter koud is, is der niks aan de hand. Trekt goed en gaat lekker door (max van 75). Maar zodra deze scooter warm is verliest deze al het vermoge en rijd max 50 (en op lange afstan net aan de 60) en trekt helemaal niet meer. (je moet bijna mee renne om weg te komen)

Dit probleem doet zich voor sins een week of 4 en zou eigelijk niet weten wat het probleem zou kunne zijn..
Ik heb weinig tot geen ervaring met scooters en zou graag willen weten of iemand soms een iedee heeft wat het zou kunnen zijn??

alvast bedankt namens mij.




een vriend van mij had hetzlefde... die had een warmloper gehad... ondanks dat er nooit aan was gesleuteld


Copyright © 2000 - 2016 - All rights reserved